Lek

Lekarz dentysta Michał Wojciechowski

Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w roku 2011. Od tego czasu pracuję i nieustannie doskonale swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Na co dzień zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym dorosłych i dzieci (stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią stomatologiczną, protetyką i profilaktyką).

Do leczenia wykorzystuję nowoczesne, lecz sprawdzone materiały i urządzenia dostępne obecnie na rynku, tak aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość wykonywanych usług.

-

Higienistka Stomatologiczna Ilona Kusik

W stomatologii pracuję od 2018 r zaczynając na stanowisku asystentki stomatologicznej, w 2020r. uzyskałam dyplom higienistki stomatologicznej. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W gabinecie stomatologicznym zajmuję się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów higienizacji (skaling, piaskowanie, lakierowanie), znoszeniem nadwrażliwości oraz profesjonalnym wybielaniem.

Dodatkowo pokazuję, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej dobierając pastę, szczoteczkę i odpowiednią technikę szczotkowania.

-

Asystentka Stomatologiczna Magdalena Dudek

W stomatologii pracuję od 2015 roku, tytuł asystentki stomatologicznej uzyskałam rok później kończąc Szkołę Medyczną. Jestem osobą zorganizowaną i zaangażowaną.

W gabinecie pomagam przy zabiegach stomatologicznych oraz troszczę się aby pacjent czuł się komfortowo i swobodnie. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę dotyczącą pomocy przy zabiegach stomatologicznych.

-

Lekarz dentysta Justyna Serafin

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, podczas studiów zostałam nagrodzona stypendium Rektora za osiągnięcia naukowe. Nieustannie poszerzam wiedzę z zakresu stomatologii uczestnicząc w szkoleniach i kursach, aby jak najlepiej pomagać pacjentom w zadbaniu o zdrowy i piękny uśmiech. W swojej praktyce kieruję się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta tak, by zapewnić najwyższą jakość leczenia zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Moją zawodową pasją jest stomatologia dziecięca oraz wykonywanie estetycznych odbudów przednich zębów.

Lek

Sprzęt i wyposażenie gabinetu

Wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwia przyjmowanie pacjentów w komfortowych warunkach, co przekłada się na efektywność leczenia. Wybór tylko optymalnych materiałów, o udowodnionej w warunkach klinicznych trwałości, zapewnia długotrwały efekt prac.

Gabinet wyposażony jest w fabrycznie nowy sprzęt renomowanego producenta urządzeń dla stomatologii Stern Weber/Castelini/Anthos .